Zostań pomocnikiem św. Mikołaja

1 paczka = 100zł

Zostań pomocnikiem św. Mikołaja

1 paczka = 100zł

125 paczek na 125! 100%

Projekt zakończony

Zobacz realizacje projektu

Dzięki Waszemu wsparciu przygotowane paczki trafiły do 125 osób. Największa cześć z nich trafiła do osób samotnych i bezdomnych będących podopiecznymi domu Pomocna Dłoń w Błońsku. Kolejna cześć trafiła przy pomocy i współpracy z opiekunami do dzieci z Domu Dziecka. Nie mogliśmy zapomnieć tez o naszych zaprzyjaźnionych rodzinach, którym udzieliliśmy wsparcia, a szczególnie o 27 dzieciach z tych rodzin. Były to dla nas wielka przyjemność kolejny raz spotkać sie z każda z nich, porozmawiać i zobaczyć uśmiech na ich twarzach. Każda paczka była spersonalizowana i staraliśmy sie aby zawartość odpowiadała potrzebom osoby obdarowanej. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli finansowo ten projekt, lub zdecydowali sie sami przygotować paczki. Czasu mieliśmy bardzo mało, ale dzięki zaangażowaniu wielu osób udało sie zrealizować założony cel. Każdemu z osobna bardzo dziękujemy. Naprawdę były to wyjątkowy czas dzielenia sie dobrem w formie materialnej, ale tez duchowej. Boże Narodzenie jest zawsze wtedy, kiedy wyciągamy rękę do tych najsłabszych i dzięki Wam się to udało.

Dziękujemy że jesteście.

Nasz cel do 125 paczek:

Pomoż nam sprawić aby ten czas świat Bożego Narodzenia był też radosny i dający nadzieje osobom samotnym, schorowanym i bezdomnym. Chcemy też aby zagościł uśmiech na twarzach dzieci dla których może być to jedyny prezent w te święta. Koszt przygotowanego przez nas indywidualnie prezentu dla 1 osoby to 100 zł. Naszych przyjaciół starszych i tych młodszych których chcemy obdarować jest w sumie 125 osób. Możliwości wsparcia są dwie.

  1. Pierwsza:
    wpłać kwotę na 1 lub więcej paczek, a my ją przygotujemy i dostarczymy.
  2. Druga:
    odezwij się do nas i przygotuj sam paczkę. Podpowiemy ci kilka szczegółów, odbierzemy ją od ciebie i ją dostarczymy. Sam zdecyduj👍 Podziel sie dobrem. Jak mówiła św. Matka Teresa z Kalkuty: „Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce jest Boże Narodzenie.”