WSPARCIE REALIZACJI PROJEKTU - NIE Z TEJ ZIEMI - 16 000 zł

16 070 PLN 100%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Wsparcie realizacji projektu – Nie z Tej Ziemi

Nasz cel:

Pomoc w realizacji projektu polegającego na uruchomieniu trailera filmu animowanego dla dzieci. Przez ten projekt chcemy budować świat wartości dzieci przedstawiony w atrakcyjny sposób. Dlatego zdecydowaliśmy się przyłączyć jako partner do projektu „Nie z Tej Ziemi” i dołożyć cegiełkę do realizacji tego dzieła. Wyprodukowanie tzw. trailera który umożliwi dalszą promocję i otworzy drzwi do włączenia się w projekt wielu ludziom, firmom i instytucjom na całym świecie  kosztuje 160 tyś zł. Brakuje jeszcze 10% tej kwoty,  dlatego chcemy pomóc i zapraszamy też Was do wsparcia i włączenia się w ten wyjątkowy projekt ewangelizacyjny.

Trochę więcej szczegółów:

To serial animowany dla najmłodszych i ich rodziców pokazujący świat wartości w oparciu o chrześcijańskich BOHATERÓW.
To serial dla dzieci w wieku 6-13 lat, zarówno chłopców i dziewczynek.
Kreskówka pokazuje wartości, które budują świat dziecka.
Tematem wiodącym jest spotkanie naszych bohaterów z postacią Świętego, który swoim przykładem pomaga rozwiązać problem dzieci.
Serial pokazuje jak żyć wartościami we współczesnym świecie i przez to pokonywać napotykane trudności.

Chcemy działać!

Widzimy, że dzieci spotykają się z trudnościami i zagrożeniami na co dzień. Są nimi m.in. współzawodnictwo z rodzeństwem, trudności z nauką, zawiązywaniem relacji z rówieśnikami, hejt, ośmieszanie, brak akceptacji, stres, konflikty i kryzysy rodziców, uzależnienia od korzystania z telefonu lub gier komputerowych czy dostęp do treści niepożądanych (np. pornograficznych).
Chcemy walczyć z tymi problemami, dając dobre wzorce i rozwiązania, poprzez doskonałe narzędzie, jakim jest animowany serial.
26 historii o 26 wspaniałych ludziach, którzy znają odpowiedzi na 26 codziennych problemów dzieci. Serial ma pokazać, że Świętym może być każdy z nas, bo przecież Święci byli zwykłymi ludźmi, którzy żyli w niezwykły sposób. Projekt zakłada tłumaczenie na wiele języków i emisję w wielu krajach świata.

Projekt wspiera wielu artystów i twórców!

Ambasadorami serialu są już m.in.:
Małgorzata Kożuchowska – aktorka,
Adam Woronowicz – aktor,
Paweł Zagumny – siatkarz, 
Piotr Żyła – skoczek narciarski,
Robert „Litza” Friedrich – muzyk, 
Dariusz „Maleo” Malejonek – muzyk,
Andrzej Młynarczyk – aktor, 
Jacek Magiera – trener piłkarski,
Maciej Musiał – aktor, 
Czesław Lang – kolarz.
Wciąż trwa etap kampanii, więc spodziewajcie się jeszcze więcej wspaniałych ambasadorów 🙂

MISJĄ PROJEKTU JEST PRZEKAZANIE DZIECIOM WARTOŚCI, KTÓRE POZWOLĄ IM ZMIERZYĆ SIĘ Z PROBLEMAMI DZISIEJSZEGO ŚWIATA.

Zachęcamy też ciebie, włącz się w ten projekt i zostań współtwórcą tego dzieła. Możesz pomóc nam pozytywnie wpłynąć na miliony dzieci na całym świecie. Więcej szczegółów na www.nieztejziemi.pl