MYDŁO DLA DZIECI Z AFRYKI - 14 000 zł

14 155 PLN 100%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Zobacz realizacje projektu

Mydła i inne potrzebne rzeczy zakupione i rozdane Malgaszom. To wszystko dzieje się dzięki Wam Drodzy Darczyńcy❤️ Wasze otwarte serca zmieniają realnie świat. Dziękujemy że jesteście z nami.

Mydło dla dzieci z Afryki

Koronawirus zaatakował rodziny w Afryce.

Koronawirus zaatakował rodziny w Afryce.

Stało się to, czego obawialiśmy się wszyscy najbardziej. Wirus dotarł do najbardziej bezbronnych, do najbiedniejszych regionów świata w tym też na Madagaskar i do Kenii. Chcemy pomóc tym najbiedniejszym z biednych. Gdy dodamy koronawirusa do niedożywienia i braku odpowiedniej higieny to aż strach pomyśleć co może się wydarzyć.

Dla kogo pomoc:

Pomóc chcemy misji Ankazoabo-SUD, gdzie wspólnie dzięki waszemu wsparciu, zbudowaliśmy dla 345 dzieci i ich rodzin piekarnie. Sczegóły projektu: https://jestescieswiatlem.pl/2019/02/04/pomoc-dzieciom-w-afryce/ Aktualnie, nauka w szkole w misji oriońskiej została zawieszona. Siostry nie mogą się przemieszczać. Dzieci wraz z siostrami modliły się w ostatnim czasie codziennie w intencji Polski, Włoch i wszystkich chorych, a dzisiaj oni również potrzebują naszej modlitwy i wsparcia. Pomóc chemy też dzieciom w Kenii w miejscowości Laare, gdzie Siostry Orionistki prowadzą misję i adopcję dzieci. Wielu z nas ma w tym miejscu dzieci adpocyjne, dzięki czemu maja co jeść, mogą sie uczyć i mają opiekę medyczną. Żeby ta praca mogła być kontynuowana misja potrzebuje naszej pomocy. Prosimy was o wsparcie bo brakuje wszystkiego.

Jakie są potrzeby:                                                      

Wiemy, że potrzeb jest bardzo dużo, a w aktualnej sytuacji pandemii jest ich jeszcze więcej. Wszystkich niestety nie rozwiążemy, ale napewno możemy pomóc im przetrwać ten najtrudniejszy czas, umożliwiając większą higienę i dezynfekcję. Bez pomocy z zewnątrz może tam dojść do katastrofy.

Jak chcemy pomóc: 

Chcemy zebrać potrzebne środki finansowe na zakup mydła i środków do dezynfekcji, które pomogą w walce z wirusem. Bez tego, aż strach pomyśleć co może sie tam wydarzyć. Czasu jest bardzo mało i liczy sie każdy dzień. Wspomóż akcję! Możesz w ten prosty sposób uratować niejedno życie. Pamiętaj, że dla nas każdy projekt to wdrażanie Ewangelii w czyn, dlatego wszystkie środki bez żadnej prowizji i opłaty w 100% są przekazywane na wskazany cel.

Jaki jest koszt jednego mydła?

Mydło kosztuje 1 euro. Ile mydeł możesz kupić? Sam zdecyduj. Liczy sie każda wpłata. Przekaż znajomym i zaproś ich do pomocy. Wspólnie możemy pomóc przetrwać ten najtrudniejszy czas tym najbiedniejszym z biednych.