Zostań pomocnikiem św. Mikołaja - 13 tyś

1 paczka = 100zł

Zostań pomocnikiem św. Mikołaja - 13 tyś

1 paczka = 100zł

13 000 PLN 100%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Nasz cel to 130 paczek:

Pomoż nam sprawić aby ten czas świat Bożego Narodzenia był też radosny i dający nadzieje osobom samotnym, schorowanym i bezdomnym. Chcemy też aby zagościł uśmiech na twarzach dzieci dla których może być to jedyny prezent w te święta. Szczególnie w czasie pandemii właśnie ci najsłabsi mają się najgorzej. Podzielmy się dobrem, radością i uśmiechem. Czasem tak niewiele może zmienić tak wiele. 

Koszt przygotowanego przez nas indywidualnie prezentu dla 1 osoby to 100 zł. Naszych przyjaciół starszych i tych młodszych których chcemy obdarować jest w sumie 130 osób. Możliwości wsparcia są dwie.

  1. Pierwsza:
    wpłać kwotę na na część paczki, na 1 paczkę lub więcej, a my ją przygotujemy i dostarczymy.
  2. Druga:
    odezwij się do nas i przygotuj sam paczkę. Podpowiemy ci kilka szczegółów żeby było łatwiej. Sam zdecyduj.
Chcielibyśmy tez przy okazji tej akcji wesprzeć naszych lokalnych przedsiębiorców i zakupy potrzebnych rzeczy zrealizować na ile będzie to możliwe w ich sklepach. Czasy są nie łatwe dlatego dodatkowo chcemy pomóc też w ten sposób. Zapraszamy do włączenia się w tą pomoc. Podziel się dobrem! Jak mówiła św. Matka Teresa z Kalkuty: Zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce jest Boże Narodzenie.”