Wielkanocna kartka z Domu Dziecka
9 500 zł

Wielkanocna kartka z Domu Dziecka
9 500 zł

8 060 PLN 84.84%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Cel projektu:

Dzieci z Domu Dziecka w Wolsztynie podjęły wspaniałą inicjatywę. Tworzą kartki świąteczne, ponieważ uważają, że żaden sms ich nie zastąpi. Chcą się nimi „podzielić” i sprzedać jako cegiełki, a pieniądze ze sprzedaży chcą przeznaczyć na remont swoich pokoi.

Kup kartkę własnoręcznie zrobiona przez dzieci z Domu Dziecka i w ten sposób wesprzyj remont ich pokoju. Cena minimalna za kartkę to 5 zł. 

Żadne smsy z życzeniami nie zastąpią pięknych kolorowych kartek, a na pewno takich kartek w które dzieci włożyły tyle zaangażowania i serca💕

Ważna inicjatywa:

Święta Wielkanocne zbliżają się wielkimi krokami. Spotkania w czasie pandemii będą ograniczone dlatego życzenia będziemy często składać na odległość. Smsy z życzeniami nie zastąpią pięknych kolorowych kartek. 

Wychowankowie Domu Dziecka Droga w Wolsztynie wykonali je własnoręcznie wkładając w pracę dużo czasu i serca. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na remont ich pokoi i zakup nowych mebli. Zobacz więcej też na: https://www.facebook.com/100330405457335/posts/110065397817169/?d=n

Jak możesz pomóc

  • wpłać 5 zł (cena minimalna za 1 kartkę) lub równowartość wielu kartek 
  • skontaktuj się bezpośrednio z Domem Dziecka w Wolsztynie pod nr tel. 511 456 899, udokumentuj wpłatę i podaj adres lub odbierz bezpośrednio zakupioną ilość kartek. Odebrać kartki można w PCPR, Dom Dziecka DROGA ul. Marcinkowskiego 6, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.
  • lub wyślij na kontakt@jestescieswiatlem.pl potwierdzenie wpłaty, dane adresowe i otrzymasz ilość kartek zgodna z wartością wpłaty ❤

Chcemy im w tym pomóc i zapraszamy też Ciebie do pomocy.  Kup kartkę własnoręcznie zrobiona przez dzieci z Domu Dziecka i w ten sposób wesprzyj remont ich pokoi.