Opał na zimę dla 80 letniego Pana Karola
4 200 zł

Opał na zimę dla 80 letniego Pana Karola
4 200 zł

4 200 PLN 100%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Aktualizacja:

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Dzięki Twojej pomocy Pan Karol może bezpiecznie przetrwać zimę. Aktualna temperatura, którą ma w domu to 20 stopni. Jest bardzo wdzięczny za każdą wpłaconą złotówkę. Nie spodziewał się tak wielkiego dobra❤️

Oprócz 2 ton węgla i 1m3 drewna przekazaliśmy artykuły spożywcze i AGD.

Twoje wsparcie i otwarte serce dało Panu Karolowi nie tylko ciepło w domu, ale ogrzało też jego serce pozwalając doświadczyć życzliwości innych osób. Doświadczyć w praktyce, że nie jest sam i że dobro wraca❤️

To wszystko było możliwe dzięki Twojemu wsparciu😇 Dziękujemy❤️❤️❤️

Opał na zimę dla 80 letniego Pana Karola

Pan Karol ma 80 lat, pomagał ludziom przez całe swoje zawodowe życie. Był i jest zaangażowanym człowiekiem zawsze chętnym do pomocy.

Aktualnie jednak sam potrzebuje pilnej pomocy!

Jego aktualna sytuacja życiowa jest bardzo skomplikowana. Od kilku lat jest wdowcem, a warunki w jakich żyje są ekstremalnie trudne. Mieszka w niewykończonym domu, bez energii elektrycznej i ogrzewania.

Średnia temperatura w domu to 12-14 stopni w ciągu dnia!

Pomocy do tej pory udzielali sąsiedzi, bo wiedzą, że to dobry człowiek któremu trzeba pomóc. Jednak potrzeby są duże, dlatego prosimy też Ciebie o wsparcie. 

Jak chcemy pomóc:

  • Chcemy zakupić 2-3 tony węgla i 2m3 drewna na rozpałkę. To pozwoli przetrwać w ciepłym zimę. 
  • zakupić żywność nie psująca się i środki czystości, które pozwolą odciążyć budżet.

Wpłaty można realizować za pomocą bramki do płatności „wpłać teraz” lub w tradycyjny sposób, przelewem zwykłym. Dane do przelewu:

https://jestescieswiatlem.pl/kontakt/

W tytule przelewu prosimy wpisać: Pomoc dla Pana Karola. W tym przypadku zielony pasek postępu zbiórki aktualizuje się w ciągu 48 godzin. 

Wszystkich problemów Pana Karola nie jesteśmy wstanie rozwiązać, ale na pewno możemy udzielić mu doraźnej pomocy, aby mógł przetrwać bezpiecznie zimę. Dlatego prosimy Cię o pomoc! Już 3 zł to 2 kg węgla! Zapraszamy do wsparcia!