Ewangelizacja

Spójrz w przeszłość i podziękuj Bogu, Spójrz w przyszłość i zaufaj Bogu, Spójrz wokół siebie i służ Bogu, Spójrz wewnątrz siebie i znajdź Boga

Wszystkie nasze projekty są związane z ewangelizacją, bo to właśnie przez rożna formę pomocy chcemy pokazać Ewangelie wdrożona w czyn. Głosimy tez czynem, ponieważ wiemy że dzisiaj same słowa to za mało. Jednak umacniamy się właśnie Słowem, bo to Ono nas inspiruje i daje sił do działania. Tym Słowem też chcemy się dzielić z potrzebującymi dając im oprócz wsparcia materialnego wsparcie duchowe, które pomaga w odnalezieniu nadziei i wiary na lepsze jutro.

Przy każdej wpłacie na cele ewangelizacyjne prosimy o wskazanie celu np.: Ewangelizacja – Teatr, co pozwoli nam na precyzyjne zarządzanie środkami wpłacanymi na projekty ewangelizacyjne.

1

Ewangelizacja wizualna - obraz ma inspirować i zachęcać

Chcesz głosić Dobrą Nowinę poprzez pozytywną treść o tematyce religijnej, społecznej i patriotycznej zamieszczanej na tablicach informacyjnych tzw billbordach. Masz ciekawą lokalizację i chcesz ewangelizować za pomocą treści i obrazów. Zapraszamy Cię do tego. Napisz do nas. 

jestescieswiatlem_ewangelizacja1jestescieswiatlem_ewangelizacja2
2

Ewangelizacja w sztuce - teatr

Wspieramy inicjatywę teatru powadzonego przez ksiedza Marcina Budzińskiego. Łączy on osoby z pasja do teatru chcących rozwijać swój talent. Łączy ich zapał ze szczyptą aspiracji, przyjaźń i chęć wspólnego dzieła. Zapraszamy cię do wsparcia tej inicjatywy ambitnej młodzieży, która chce przekazywac dobre wartości i wzorce poprzez sztukę graną na wysokim poziomie.

Przy każdej wpłacie prosimy dopisać w tytule teatr:  Więcej szczegółów na : http://grupaspinacz.pl/

Zamknij Menu