Ewangelizacja

Głosimy Ewangelię czynem, ale też umacniamy siebie i innych Słowem. Słowem które ma moc odmienić życie, dawać nadzieje i siłę! Bóg jest miłością i każdy z nas jest Jego najdroższym dzieckiem, Jego marzeniem! Niestety wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, dlatego idąc za wezwaniem naszego Pana podejmujemy też takie działania.

Wszystkie nasze projekty są związane z ewangelizacja, bo to właśnie przez rożna formę pomocy chcemy pokazać Ewangelie wdrożona w czyn. Głosimy tez czynem bo wiemy ze dzisiaj same słowa to za mało. Jednak umacniamy się właśnie Słowem bo to Ono nas inspiruje i daje sił do działania. Tym Słowem tez chcemy się dzielić z potrzebującymi dając im oprócz wsparcia materialnego wsparcie duchowe, które pomaga w odnalezieniu nadziei i wiary na lepsze jutro.

Przy każdej wpłacie na cele ewangelizacyjne prosimy o wskazanie celu np.: Ewangelizacja – Teatr, co pozwoli nam na precyzyjne zarządzanie środkami wpłacanymi na projekty ewangelizacyjne.

Wspieramy inicjatywę teatru, która łączy osoby z pasja do teatru i chęć rozwoju jak i talent z odrobiną profesjonalizmu, zapał ze szczyptą aspiracji, przyjaźń i chęć wspólnego dzieła. 

Zapraszamy cię do wsparcia tego wspólnego dzieła ambitnej młodzieży z księdzem reżyserem Marcinem Budzińskim. Przy każdej wpłacie prosimy dopisać w tytule teatr:
Więcej szczegółów na :   http://grupaspinacz.pl

Chcesz głosić Dobrą Nowinę poprzez pozytywną treść o tematyce religijnej, społecznej i patriotycznej zamieszczanej na tablicach informacyjnych tzw bilbordach. Masz ciekawą lokalizację i chcesz ewangelizować za pomocą treści i obrazów. Zapraszamy Cię do tego. Napisz do nas. 

Przykładowe realizacje w załączniku.

Chcielibysmy zachęcić tez do kilku modlitewnych inicjatyw.

Zapraszamy wkrótce.

Zapraszamy wkrótce.