KUCHNIA DLA DOMU DZIECKA W WOLSZTYNIE

100%

PROJEKT ZAKOŃCZONY

Zobacz realizacje projektu

Kuchnia gotowa. Realizacja zakończonego projektu „Kuchnia dla Domu Dziecka”. Zmiana jest niesamowita, efekt jest super! Szczególne podziękowania dla właścicieli firmy Melbex s.c Łukaszewski, którzy praktycznie w całości zrealizowali projekt. Nie obyło się bez wyburzania ściany!!!!! Wsparcie w remoncie okazało rownież Starostwo Powiatowe i firma Amica w wyposażeniu w sprzęt AGD. Pomoc w oświetleniu i elektryce udzieliła firma Kaczmarek Electric. To dzięki Wam udało się sprawić, że kuchnia jako serce całego domu stała się wyjątkowym, przyjaznym i bezpiecznym miejscem. To piękne, jak możemy widzieć, jak dobro rodzi dobro.
Warto pomagać. Dziękujemy, że jesteście.

Kuchnia dla Domu Dziecka w Wolsztynie

Aktualna sytuacja:

W Domu Dziecka „DROGA” w Wolsztynie Aktualnie mieszka 14 wspaniałych dzieci w różnym wieku.
Dzieje się tam ostatnio wiele dobrych rzeczy. Dzięki wsparciu wielu osób udało sie wybudować nowy plac zabaw, pokoje dzieci zostały odmalowane. Także kuchnia została odświeżona, jednakże cały czas ma ona charakter kuchni z bursy. Meble kuchenne i większość sprzętu są zniszczone.

Potrzeby:

Marzeniem dzieci jest posiadanie „domowej” kuchni wraz z wyspą i dużym stołem, gdzie mogliby wspólnie przygotowywać potrawy i spędzać czas. Ze względu na znacznie ograniczone możliwości finansowe nie są sami w stanie wykonać tak potrzebnego remontu kuchni.

Co chcemy zmienić:

Główna potrzeba są meble kuchenne i sprzęt AGD. Sprzęt zapewni firma Amica, której bardzo dziękujemy za włączenie sie w pomoc. My chcemy pokryć koszty nowych mebli i ich montażu.

Dzielmy się dobrem!

Kuchnia to coś więcej, niż miejsce w którym tylko gotujemy. Jest to serce każdego domu w którym spotykają się domownicy. Jest to miejsce spożywania posiłków, ale też spotkań i wspólnych rozmów. Pomóż nam sprawić aby ta kuchnia była własnie takim wyjątkowym, przyjaznym i bezpiecznym miejscem. Przyłącz się i pomóż nam to zrobić.